ویژگی ها
تعرفه ها
درباره ما
بلاگ
سوالات متداول
قوانین
تماس با ما
راهنما
درباره ما - About us
پلوتو یک سرویس فروشگاه ساز اینترنتی است که به کاربران کمک میکنه به سادگی فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند . تمام فرایند ساخت و طراحی فروشگاه توسط پلوتو انجام میشود و در انتها امکان تغییر ظاهر و خصوصیات فروشگاه اینترنتی و مدیریت کل فرآیند فروش اینترنتی را فراهم می کند. ما در پلوتو علاوه بر ایجاد فروشگاه اینترنتی، کاربران را در تمام مسیر افزایش بازدید سایت و فروش راهنمایی و پشتیبانی می کنیم.
با پلوتو میتونید بدون نیاز به دانش کد نویسی برای کسب و کار خودتون فروشگاه اینترنتی راه بیاندازید.
مردم این روز‌ها کاملا با خرید آنلاین اشنا هستند و با پرداخت اینترنتی وجه محصولات اطمینان دارند.
کتابفروشی ، کفش فروشی ، بوتیک ، زیورالات فروشی و هر کسب و کار دیگه ای که داشته باشید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی میتونید به سادگی فروشتون رو افزایش دهید.
تنها کافیه در پلوتو ثبت نام کنید از اونجا به بعد ما یک فروشگاه اینترنتی کاملا مناسب و بهینه شده برای کسب و کار شما میسازیم که میتونید ظاهرش رو تغییر بدید، محصولاتتون رو اضافه کنید.
اگر شما کسب و کاری دارید یا ایده ای برای کسب و کاری نو در ذهن می پرورانید ، می توانید به مدت 14 روز رایگان فروشگاه ساز اینترنتی پلوتو را تست کنید!
اگر با شماره ی 02142719006 تماس بگیرید ، من آرمان حاجی زاده مدیر تیم پلوتو بهمراه آروین میرصادقی و طاها آشتیانی درخدمت شما هستیم تا چنانچه سوالی داشتین یا میخواهید بیشتر بدونید با هم صحبت کنیم!

تماس با ما
تلفن : 9006 71 42 021 | Salam@poloto.ir
ثبت شکایت
چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور ، پلاک ۷ ، طبقه سوم
فروشگاه ساز اینترنتی رایگان فروشگاه ساز اینترنتی رایگان فروشگاه ساز اینترنتی رایگان فروشگاه ساز اینترنتی رایگان فروشگاه ساز اینترنتی رایگان
پلوتو توسط سرورهای ابری "پارس پک" پشتیبانی می شود.
تمامی حقوق برای پلوتو محفوظ است